Верховний Суд підтримав позицію Східного апеляційного господарського суду щодо виконавчого провадження

17:28, 11 октября 2021
Об’єднана палата КГС ВС: держвиконавець має вжити усі заходи для виконання рішення суду, а не крізь призму суб’єктивного сприйняття «доцільності» вирішувати питання – чи здійснювати виконання за виконавчим документом, чи ні.
Верховний Суд підтримав позицію Східного апеляційного господарського суду щодо виконавчого провадження
Джерело фото: iStock

Об’єднана палата Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду підтримала висловлену позицію Східного апеляційного господарського суду та Господарського суду Донецької області щодо обов’язковості вчинення державним виконавцем усіх необхідних заходів для повного та своєчасного виконання рішення суду відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», а не крізь призму суб’єктивного сприйняття «доцільності» вирішувати питання – чи здійснювати виконання за виконавчим документом, чи ні.  Про це повідомляє пресслужба Східного апеляційного господарського суду.

«Оскільки цей Закон встановлює певний порядок вчинення виконавчих дій та не надає державному виконавцю права вільного розсуду визначати «доцільно» чи «недоцільно» вживати їх взагалі», — йдеться у повідомленні.

Детальніше з текстом постанови Верховного Суду від 17 вересня 2021 року у справі № 905/2999/17 можна ознайомитися за посиланням. 

З текстом постанови Східного апеляційного господарського суду від 30 березня 2021 року у справі № 905/2999/17 – за посиланням

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що КГС ВС висловився щодо права ФОП на звернення до суду та підписання позовної заяви, поданої у межах справи про банкрутство.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Рада судей выбирает членов Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН-трансляция
Рада судей выбирает членов Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН-трансляция
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Шевченко
  Ірина Шевченко
  суддя Сумського окружного адміністративного суду
 • Олександр Мамалуй
  Олександр Мамалуй
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Тетяна Вівдиченко
  Тетяна Вівдиченко
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...