ВРП відрядила суддю для здійснення правосуддя до Святошинського райсуду Києва

12:10, 7 декабря 2021
До Святошинського районного суду міста Києва відрядили для здійснення правосуддя суддю Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Вікторію Коваль.
ВРП відрядила суддю для здійснення правосуддя до Святошинського райсуду Києва

До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення Державної судової адміністрації України про необхідність відрядження суддів до Святошинського районного суду міста Києва у зв’язку з виявленням у ньому надмірного рівня судового навантаження.

«Вища рада правосуддя 7 грудня 2021 року вирішила відрядити для здійснення правосуддя суддю Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Коваль Вікторію Олександрівну до Святошинського районного суду міста Києва з 14 грудня 2021 року. 

У Святошинському районному суді міста Києва нормативний час розгляду справ у І півріччі 2021 року перевищує середній показник по Україні та становить 217 днів для одного судді, що дає підстави стверджувати про наявність у суді надмірного навантаження.

Рішення про початок процедури відрядження суддів до вказаного суду Вища рада правосуддя прийняла 28 жовтня 2021 року, у зв’язку із чим відповідне оголошення було розміщено на офіційному вебсайті ВРП», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Вища рада правосуддя відрядила двох суддів для здійснення правосуддя.

Також продовжено строк надання суддями згоди на відрядження до Попаснянського районного суду Луганської області.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як збираються зменшити штрафи для бізнесу
Як збираються зменшити штрафи для бізнесу
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Інна Калугіна
    Інна Калугіна
    суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
  • Микола Місечко
    Микола Місечко
    суддя Оболонського районного суду міста Києва
загрузка...