З’явився новий сервіс доступу до кабінету Електронного суду

16:52, 8 декабря 2021
Запровадження сервісу відкриває можливість працівникам юридичних підрозділів великих компаній використовувати всі інструменти системи Електронний суд безпосередньо з корпоративних інформаційних систем.
З’явився новий сервіс доступу до кабінету Електронного суду

Державне підприємство «Центр судових сервісів» розробило та впровадило програмний інтерфейс до підсистеми Електронний суд (АРІ ЕС) - сервіс доступу до кабінету Електронного суду за допомогою електронного документообігу корпоративної організації призначений для автоматизації процесів створення, надсилання, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання інформації з судових установ. Про це йдеться на Facebook-сторінці «Електронний суд».

«Запровадження цього сервісу відкриває можливість працівникам юридичних підрозділів великих компаній використовувати всі інструменти системи Електронний суд безпосередньо з корпоративних інформаційних систем, суттєво заощаджуючи час та поштові витрати.

Отримання розширеного клієнтського доступу до підсистем ЄСІТС дозволить підняти претензійно-позовну роботу установ на новий рівень.

За детальною інформацією про отримання розширеного клієнтського доступу до підсистеми «Електронний суд» звертатись за тел.(044) 449-47-55 або на електронну адресу [email protected]», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, з якими проблемами стикається впровадження електронного правосуддя в Україні. Детальніше дивіться в сюжеті «Право ТВ».

Також заступник голови Державної судової адміністрації Сергій Чорнуцький в інтерв’ю «Право ТВ» зазначав, чи вистачить коштів на подальший розвиток ЄСІТС в Україні.

Крім того, ДСА роз’яснила окремі питання роботи юридичних осіб в ЄСІТС.

Додамо, у Електронному суді вдосконалили алгоритм доступу до справ та проваджень.

Разом з тим, у підсистемі ЄСІТС вирішили низку проблем.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВа також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового председателя Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда, онлайн
Избрание нового председателя Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда, онлайн
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Людмила Чернота
  Людмила Чернота
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Андрій Мороз
  Андрій Мороз
  суддя Миколаївського окружного адміністративного суду
 • Наталя Стрельнікова
  Наталя Стрельнікова
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Олег Первомайський
  Олег Первомайський
  суддя Конституційного Суду України