ВККС определила 70 кандидатов на должность судьи впервые.СПИСОК

17:09, 2 апреля 2013
На заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины 2 апреля 2013 года, по результатам рассмотрения материалов было принято решение предоставить рекомендации о назначении на должности судей местных судов общей юрисдикции.
ВККС определила 70 кандидатов на должность судьи впервые.СПИСОК

На заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины 2 апреля 2013 года, по результатам рассмотрения материалов было принято решение предоставить рекомендации о назначении на должности судей местных судов общей юрисдикции.

Рекомендации получили:

Мальцева Наталія Георгіївна — на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Шувалова Тетяна Олександрівна — на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Князєв Всеволод Сергійович — на посаду судді Миколаївського окружного адміністративного суду;

Турчин Сергій Олександрович — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області;

Груднєва Катерина Ігорівна — на посаду судді господарського суду Донецької області;

Овчаренко Галина Володимирівна — на посаду судді господарського суду Донецької області;

Малікова Елеонора Ігорівна — на посаду судді господарського суду Донецької області;

Сушко Лариса Миколаївна — на посаду судді господарського суду Запорізької області;

Топчій Олена Анатоліївна — на посаду судді господарського суду Запорізької області;

Драгнєвіч Олена Володимирівна — на посаду судді господарського суду Луганської області;

Паляниця Юлія Олександрівна — на посаду судді господарського суду Луганської області;

Крупник Роман Володимирович — на посаду судді господарського суду Львівської області;

Політика Наталія Адамівна — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Шморгун Вячеслав Віталійович — на посаду судді господарського суду Чернігівської області;

Нанаров Олексій Олександрович — на посаду судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Борсук Алла Володимирівна — на посаду судді Срібнянського районного суду Чернігівської області;

Гуменюк Костянтин Петрович — на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області;

Корнієнко Олександр Миколайович — на посаду судді Ладижинського міського суду Вінницької області;

Гончаренко Олексій Олександрович — на посаду судді Межівського районного суду Дніпропетровської області;

Нанічкіна Наталя Миколаївна — на посаду судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області;

Парфьонов Дмитро Олександрович — на посаду судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Майна Ганна Євгенівна — на посаду судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Демиденко Степан Миколайович — на посаду судді Першотравенського міського суду Дніпропетровської області;

Єгупова Тетяна Олександрівна — на посаду судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;

Єдаменко Сергій Володимирович — на посаду судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська;

Тітова Інна Вадимівна — на посаду судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;

Крамар Олена Миколаївна — на посаду судді Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області;

Мартишева Тетяна Олександрівна — на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;

Конопленко Ольга Сергіївна — на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Руденко Владислав Олександрович — на посаду судді Старобешівського районного суду Донецької області;

Салькова Віра Сергіївна — на посаду судді Ворошиловського районного суду міста Донецька;

Фоміна Юлія Володимирівна — на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;

Хмельова Світлана Миколаївна — на посаду судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області;

Рагозіна Світлана Олегівна — на посаду судді Дружківського міського суду Донецької області;

Мурашова Наталія Анатоліївна — на посаду судді Харцизького міського суду Донецької області;

Ісаков Дмитро Олександрович — на посаду судді Торезького міського суду Донецької області;

Юшков Михайло Михайлович — на посаду судді Єнакіївського міського суду Донецької області;

Бєлоусов Артур Євгенович — на посаду судді Краснолиманського міського суду Донецької області;

Геря Олександр Геннадійович — на посаду судді Дзержинського міського суду Донецької області;

Шуляк Любов Анатоліївна — на посаду судді Лугинського районного суду Житомирської області;

Мінаєв Михайло Миколайович — на посаду судді Оріхівського районного суду Запорізької області;

Олійник Максим Юрійович — на посаду судді Михайлівського районного суду Запорізької області;

Погрібна Ольга Миколаївна — на посаду судді Токмацького районного суду Запорізької області;

Гасанбеков Сергій Сергійович — на посаду судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області;

Зеленко Олеся Володимирівна — на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано – Франківської області;

Бугайченко Тетяна Анатоліївна — на посаду судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області;

Майстер Ігор Полікарпович — на посаду судді Добровеличківського районного суду Кіровоградської області;

Алексєєва Ольга Вячеславівна — на посаду судді Свердловського міського суду Луганської області;

Афоничева Наталія Олегівна — на посаду судді Свердловського міського суду Луганської області;

Оленіч Юлія Володимирівна — на посаду судді Стахановського міського суду Луганської області;

Форощук Олександр Віталійович — на посаду судді Старобільського районного суду Луганської області;

Цуранов Андрій Юрійович — на посаду судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області;

Коваленко Денис Сергійович — на посаду судді Рубіжанського міського суду Луганської області;

Нагорна Наталія Володимирівна — на посаду судді Рубіжанського міського суду Луганської області;

Подзіров Андрій Олегович — на посаду судді Брянківського міського суду Луганської області;

Герасимчук Тетяна Миколаївна — на посаду судді Кіровського міського суду Луганської області;

Гуняк Олександра Ярославівна — на посаду судді Перемишлянського районного суду Львівської області;

Федорченко Андрій Андрійович — на посаду судді Корабельного районного суду міста Миколаєва;

Тітова Тетяна Павлівна — на посаду судді Балтського районного суду Одеської області;

Горобець Віталій Леонідович — на посаду судді Миколаївського районного суду Одеської області;

Сиволап Дмитро Сергійович — на посаду судді Шишацького районного суду Полтавської області;

Мостецька Анна Андріївна — на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

Курило Володимир Олександрович — на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;

Тітов Олександр Миколайович — на посаду судді Первомайського міськрайонного суду Харківської області;

Безручко Руслан Павлович — на посаду судді Маньківського районного суду Черкаської області;

Воронкова Ірина Григорівна — на посаду судді Тальнівського районного суду Черкаської області

Луців Олександра Володимирівна — на посаду судді Новодністровського міського суду Чернівецької області;

Лобода Наталія Віталіївна — на посаду судді Бахмацького районного суду Чернігівської області;

Чепурко Владислав Валерійович — на посаду судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області;

Матюшева Катерина Петрівна — на посаду судді Гагарінського районного суду міста Севастополя.

Кроме того, Комиссия приняла решение о прекращении отставки судьи Ирины Шубы.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему Высший антикоррупционный суд начнет работу только осенью
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    судья Хмельницкого апелляционного суда
  • Надежда Губенко
    Надежда Губенко
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
  • Андрей Малеев
    Андрей Малеев
    судья Ивано-Франковского апелляционного суда