Окружний адмінсуд відзвітував про кількість справ за 9 місяців

15:59, 10 октября 2019
За цей рік ОАСК отримав вже 21 тисячу справ і матеріалів.
Окружний адмінсуд відзвітував про кількість справ за 9 місяців

За 9 місяців поточного року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла майже 21 тисяча справ і матеріалів. Щодня канцелярією суду реєструється щонайменше 110 справ та матеріалів від фізичних та юридичних осіб  це позови, заяви про забезпечення доказів, заяви, пов’язані із переглядом справи в порядку виконання судових рішень та ін.

Загалом у провадженні суддів Окружного адміністративного суду міста Києва протягом січня-вересня 2019 року перебувало 38,8 тис. справ і матеріалів. На розгляді одного судді у цей період в середньому знаходилось понад тисяча справ та матеріалів одночасно, що негативно позначається на строках їх розгляду. Значне накопичення залишків справ утворилося через необґрунтовано тривалу у 2016-2018 роках процедуру призначення суддів після закінчення 5-річного терміну на посади безстроково. На сьогодні повноваження здійснювати правосуддя мають 37 із 49 суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

При цьому за 9 місяців 2019 року суддями прийнято рішення у понад 10 тис. справ. У 6,5 тис. розглянутих справ (63%) судом було задоволено вимоги позивачів.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ОАСК проведе підготовче засідання у справі за позовом Віталія Кличка до Кабінету міністрів та глави уряду Олексія Гончарука.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области