Загибель малюка у ліфті в Сумах: підозрюваним оберуть запобіжний захід

16:45, 11 января 2019
Прокуратура вимагає переглянути ухвалу Ковпаківського райсуду та замінити домашній арешт на тримання під вартою.
Загибель малюка у ліфті в Сумах: підозрюваним оберуть запобіжний захід

До Сумського апеляційного суду надійшли апеляційні скарги прокуратури на ухвали слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми, якими директору та електромеханіку ТОВ «Міськсумиліфт» було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Про це повідомила прес-служба суду.

Сторона обвинувачення просить скасувати рішення суду першої інстанції та обрати підозрюваним більш жорсткий запобіжний захід, а саме — тримання під вартою.

Апеляційний суд призначив розгляд апеляційної скарги відносно директора підприємства на 6 лютого 2019 року на 13 год. 00 хв. та електромеханіка — на 8 лютого 2019 року 14 год. 00 хв. Справу розглядатиме колегія суддів у складі: Олійник В.Б., Філонова Ю.О., Рунов В.Ю.

Зазначається, що підозрюваним інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель дитини (ст. 272 ч.2 КК України) та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 364-1 ч.2 КК України).

Раніше «Судово-юридична газета» писала про трагедію, що трапилась в Сумах 2 січня. Дідусь їхав у ліфті разом з двомісячним онуком. Коли ліфт приїхав, він вийшов першим і спробував вивезти дитячий візочок, але в цю мить кабіна раптом упала вниз разом з немовлям. Дитина загинула.

Згодом стало відомо, що співробітники поліції затримали двох підозрюваних, злочинні дії чи бездіяльність яких призвели до смерті дитини. Були затримані директор і один зі співробітників ТОВ «Міськсумиліфт».

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Экзамен в Верховный Суд и Антикорсуд: можно ли изменить результат
Сегодня день рождения празднуют
  • Анатолий Суржок
    Анатолий Суржок
    судья Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
  • Ирина Фаловская
    Ирина Фаловская
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда