Вибори-2019: НАЗК завершило аналіз фінансових звітів кандидатів

10:51, 26 марта 2019
У 17-ти звітах Національне агентство виявило порушення.
Вибори-2019: НАЗК завершило аналіз фінансових звітів кандидатів

У понеділок, 25 березня, на позачерговому засіданні було затверджено аналіз проміжних фінансових звітів. За результатами аналізу у 17-ти звітах виявлено порушення. Про це передає прес-служба НАЗК.

«Найпоширенішими серед зафіксованих порушень були наявність податкового боргу в суб’єктів, які здійснювали внески, а також неповнота даних, зазначених у звіті.

Фінансові звіти, що подавалися розпорядниками рахунків виборчих фондів кандидатів, перевірялися на відповідність порядку подання і повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб’єкта, який здійснює внесок (відповідно до ст. 15 ЗУ «Про політичні партії в Україні», ст. 43 ЗУ «Про вибори Президента України»)», — йдеться у повідомленні.

Зі звітами можна ознайомитись за посиланням, з результатами аналізу — за посиланням.

У Національному агентстві також нагадали, що НАЗК і ЦВК створили спеціальну робочу групу з контролю за формуванням виборчих фондів кандидатів і перевірки фінансових звітів.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що НАЗК запустило Єдиний держреєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. З початку роботи реєстру було оброблено 187 запитів.

Також Національне агентство по запобіганню корупції почало тестувати автоматичну систему перевірки декларацій державних чиновників. Автоматична система за результатами перевірки буде привласнювати кожній декларації так званий «показник ризику».

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції назвало ТОП порушень антикорупційного законодавства за лютий 2019 року.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Валентина Луганская
  Валентина Луганская
  судья Луганского апелляционного суда
 • Леся Федорак
  Леся Федорак
  судья Высшего антикоррупционного суда
 • Зоя Плеханова
  Зоя Плеханова
  судья Закарпатского окружного административного суда
загрузка...