Зникнення школярки Діани Хріненко: на Кіровоградщині у полі знайшли скелетований труп дівчини

07:45, 28 марта 2019
Призначено ДНК-експертизи для підтвердження особи.
Зникнення школярки Діани Хріненко: на Кіровоградщині у полі знайшли скелетований труп дівчини

У полі на Кіровоградщині знайшли рештки молодої дівчини. В поліції підозрюють, що це 16-річна Діана Хріненко, яка зникла у серпні минулого року, йдеться в ТСН.

Тіло знайшов чоловік із сусіднього села за десять кілометрів від місця, де зникла Діана. Він боронував землю і вигорнув людські рештки.

Як стверджують правоохоронці, на знайденій дівчині той самий одяг, який був на Діані у день зникнення. Аби точно визначити, чи вона це, призначено ДНК-експертизу.

«Місцевий мешканець, який здійснював весняні польові роботи, перебуваючи на тракторі, виявив тіло людини, а саме рештки у вигляді черепа та фрагменти одягу, які перебували поруч із дорогою. На сьогоднішній день по вилученому призначаються експертизи», — кажуть в поліції.

Нагадаємо, у рідному селі Суботці дівчина поверталася додому зі святкування Дня Незалежності. За двісті метрів від дому на неї хтось напав. Принаймні, так стверджує хлопець дівчини. Діана встигла зателефонувати йому та покликати на допомогу. Потім зв'язок обірвався. До пошуків школярки долучилися кінологи із собаками, правоохоронці та сотні волонтерів. Люди прочісували усі прилеглі села, ліси та поля, але вийти на слід Діани не вдалося.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у Баранівському районі Житомирської області 16-річна дівчина наклала на себе руки, повісившись у своєму будинку в підсобному приміщенні.

Також відомо, що у Києві в озері потонула 16-річна дівчина.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...