Тестування для державних реєстраторів та нотаріусів: з’явилися нові результати

15:41, 8 апреля 2019
131 особа успішно склала тести щодо підтвердження професійної компетентності
Тестування для державних реєстраторів та нотаріусів: з’явилися нові результати

У період з 22 березня по 5 квітня державні реєстратори та нотаріуси, які тимчасово відключені від реєстрів, а також особи, які вирішили здійснювати реєстраційну діяльність вперше, складали тестування щодо підтвердження професійної компетентності у сфері державної реєстрації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

За цей період на іспити з’явилась 312 осіб, з них 131, або 42% склали тестування успішно. Додатково повідомляється, що серед них 3 нотаріуси. Наступного дня всі, хто успішно склали іспити, отримали сертифікати про проходження тестування і за декілька днів будуть підключені до реєстрів та продовжать свою роботу.

«Метою цього іспиту є відбір грамотних юристів, компетентних спеціалістів, які шанують букву Закону. До слова, ми вирахували середній бал, і він становить 60 балів», — повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

На іспити запрошувались і представники ЗМІ, які могли ознайомитись з процедурою та переконатись у тому, що тестування відбувається автоматизовано, без участі людського фактора.

«Ми зараз бачимо хорошу тенденцію. Кількість осіб, які подають документи для проходження тестування, збільшується. Вони знову звертаються до законодавства, відновлюють у пам’яті те, що могли призабути. Це і є свідченням того, що тестування є правильним кроком Міністерства юстиції» додала заступник міністра. Окрім того, вона наголосила, що тестування для державних реєстраторів-нотаріусів не є «додатковим іспитом», а навпаки, визначає рівнозначні умови для підключення до реєстрів усіх реєстраторів у разі тимчасового блокування їх доступу.

Нагадуємо, це було друге тестування щодо підтвердження професійної компетентності. Перший іспит успішно склали 40 осіб. Тестування триває 2 години, протягом яких особа має відповісти на 100 запитань. Особи, які правильно відповіли на 75 питань і більше, є такими, що успішно пройшли тестування. Результати відомі відразу  кожен учасник бачить їх на екрані свого комп’ютера.

Наступні тестування відбудуться у квітні. Відповідне оголошення буде розміщено на сайті Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала, що Мінюст виказав свою позицію щодо мітингу нотаріусів через іспити.

Також ми інформували про масовий збій у роботі Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...