Вибори-2019: ЦВК зробила важливу заяву перед другим туром

12:37, 19 апреля 2019
Законом заборонено робити фото та відео у кабінці для таємного голосування.
Вибори-2019: ЦВК зробила важливу заяву перед другим туром

Центральна виборча комісія попередила, щоб виборці не псували бюлетені і не робили фото в кабінці для таємного голосування. Про це на своїй сторінці у Facebook написала глава ЦВК Тетяна Сліпачук. Вона зазначила, що під час першого туру виборів майже чверть мільйона бюлетенів визнані недійсними.

«Причиною цього стали часом і незаконні дії громадян. Бюлетені свідомо псували. Але це не прояв позиції — це фактично образа великої кількості людей: працівників «Поліграфкомбінату «Україна», які працювали навіть вночі, щоб вчасно надрукувати і упакувати; людей, які розвозили бюлетені, і зрештою, членів дільничних комісій, які ці бюлетені отримали, видавали, а потім і рахували», — наголосила вона.

Т. Сліпачук нагадала, що законом заборонено робити фото та відео у кабінці для таємного голосування або ж публічно демонструвати результати свого волевиявлення. «Тому дії деяких виборців, зокрема і політиків, під час голосування 31 березня, коли в мережі публікувалися фото бюлетенів з їхнім вибором або публічно демонструвалися бюлетені у ДВК — порушення таємниці голосування», — зауважила голова Комісії.

Нагадуємо, другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, коли в Україні можна буде проголосувати онлайн. Ми дізналися, чи буде в українців можливість на парламентських виборах проголосувати в інтернеті.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...