Залякування нотаріусів: НПУ заявила про порушення

12:40, 22 апреля 2019
Державних нотаріусів спонукають та навіть примушують підписувати заяви щодо скликання позачергового з’їзду нотаріусів України.
Залякування нотаріусів: НПУ заявила про порушення

Спостерігається втручання в діяльність Нотаріальної палати України, приниження та нівелювання її ролі. Вказане підтверджується фактами отримання повідомлень від державних нотаріусів із інформацією про здійснення адміністративного тиску з боку посадових осіб окремих головних територіальних управлінь юстиції. Про це повідомляє прес-служба НПУ.

Вказано, що державних нотаріусів спонукають та навіть примушують підписувати заяви щодо скликання позачергового з’їзду нотаріусів України, залякуючи перевірками та звільненнями.

«У нотаріусів хочуть відібрати незалежне самоврядування та перевести керування нотаріатом в «ручний» режим!» — заявлено у повідомленні.

З метою захисту професійного самоврядування, задля виявлення конкретних посадових осіб юстиції, які порушують закон та права нотаріусів, та фіксації випадків перевищення повноважень, зловживання службовим становищем, про усі факти тиску та неправомірного втручання у професійну діяльність необхідно повідомити Нотаріальну палату України.

Способи повідомлення: зателефонувати до НПУ (044-230-72-75), написати листа (office@npu.org.ua), звернутися особисто (м. Київ, вул. Хрещатик, 6) або заповнити анонімну анкету.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» публікувала, що Мінюст виказав свою позицію щодо мітингу нотаріусів через іспити.

Також ми інформували про масовий збій у роботі Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Сергей Нагорянский
  Сергей Нагорянский
  судья Окружного административного суда Киева
 • Наталья Дучал
  Наталья Дучал
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
 • Елена Журавская
  Елена Журавская
  Секретарь Рады судей Украины
 • Виктория Коновалова
  Виктория Коновалова
  судья Луганского апелляционного суда
загрузка...