Виступ представника Президента на засіданнях погоджувальної ради: рішення суду

13:05, 10 мая 2019
Суд частково задовольнив позовні вимоги народного депутата Сергія Власенка.
Виступ представника Президента на засіданнях погоджувальної ради: рішення суду

Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши в судовому засіданні справу за позовом народного депутата Сергія Власенка до голови Верховної Ради України, визнав протиправними дії спікера парламенту з надання представнику Президента слова для виступу на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у період з 5 лютого 2018 до 8 квітня 2019 року. Про це передає офіційний сайт ОАСК.

«Мотивом для ухвалення Окружним адміністративним судом Києва такого рішення стало те, що відповідно до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» не передбачено надання на засіданнях погоджувальної ради слова для виступу представнику Президента України. У задоволенні решти позовних вимог було відмовлено»,  йдеться у повідомленні суду. 

У ОАСК нагадали, що позивач просив суд визнати протиправними дії голови Верховної Ради з самовільного надання слова для виступу представнику Президента України на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій та включення такого виступу до порядку денного. Також С. Власенко просив суд зобов’язати спікера утриматись у подальшому від аналогічних дій та дотримуватись норм Конституції України й Регламенту Верховної Ради.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 17 квітня до суду надійшов позов Давида Жванії, в якому він просить суд заборонити високопосадовцям, зокрема, і суддям Верховного Суду виїжджати за кордон протягом року після проведення виборів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин о судебной реформе, ВККС, международных экспертах и адвокатской монополии
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Гончарова
  Ирина Гончарова
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Алексей Симоненко
  Алексей Симоненко
  заместитель Генерального прокурора Украины
 • Армен Бегунц
  Армен Бегунц
  судья Второго апелляционного административного суда
загрузка...