Погрожувала вбити: неадекватна жінка нападала на дітей у Харкові

23:25, 21 мая 2019
Жінка била дітей на дитячих майданчиках.
Погрожувала вбити: неадекватна жінка нападала на дітей у Харкові

У Харкові неадекватна жінка кидалася і била дітей на дитячих майданчиках. Після нападу на одну з перехожих із дитиною була викликана поліція, яка затримала її. Про ситуацію у Facebook написала постраждала Яна Сажнева, пише obozrevatel.com.

За її словами, затримана погрожувала вбивати дітей. «Ось ця мадам бігає на вул. Ак. Богомольця та сусідніх вулицях, дитячими майданчиками, і б'є дітей! Сьогодні стояла на зупинці, чекала маршрутку, син відійшов із другом на декілька метрів на тренажери, прибіг через 3 хвилини: «Там якась ненормальна нас прогнала матами звідти». Я виглянула з-за зупинки і бачу, що ця істота мчить на нас, вдарила мого сина, ляпаса зарядила, я її відштовхувала, кричала на неї, у мене істерика, син побілів від жаху», — розповіла жінка.

Вона стверджує, що буйну вдалося зупинити чоловікам, що втрутилися. «Не могла від неї піти, вона кидалася. Син втекти встиг, я ні — вона і мені зарядила гарненько в скроню, поки я намагалася викликати поліцію. Люди дивилися, двоє чоловіків не витримали і кинулися на неї, відтягли від мене, жбурнули її на траву. Кидалася вона ще на одну дівчину і її сина 3–4 років», — пише потерпіла.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що під Львовом жінка молотком побила дівчинку-сироту.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Тетяна Спірідонова
    Тетяна Спірідонова
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Геннадій Кравчук
    Геннадій Кравчук
    суддя Північного апеляційного господарського суду
загрузка...