Особливості працевлаштування неповнолітніх: роз’яснення Держпраці

12:20, 14 августа 2019
Особи, які не досягли 18 років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх.
Особливості працевлаштування неповнолітніх: роз’яснення Держпраці

Державна служба України з питань праці роз’яснила умови працевлаштування та надання відпустки робітникам віком до 18 років. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що особи, які не досягли 18 років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. У галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Згідно зі ст. 188 КЗпП, влаштування на роботу осіб молодше 16 років не допускається. Однак за наявності згоди одного з батьків на роботу можуть прийматися неповнолітні, які досягли 15 років.

Також за законом неповнолітніх можуть залучати до роботи виключно у вільний від навчання час. Робота повинна бути легкою і не завдавати шкоди здоров'ю, а також не порушувати процесу навчання.

Порядок надання відпустки таким працівникам має свої особливості. Згідно з частиною другою ст. 75 КЗпП та частиною восьмою ст. 6 Закону «Про відпустки», особи віком до 18 років мають право на щорічну основну відпустку тривалістю 31 календарний день у зручний для них час.

Щорічні відпустки працівникам віком до 18 років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації (ст. 195 КЗпП і ст. 10 Закону «Про відпустки»).

Отже, неповнолітнім  надається право на використання відпустки в зручний для них час. Однак це не означає, що неповнолітні мають право у будь-який час зажадати від власника надання відпустки. Право на використання відпустки у зручний час означає, що при складанні графіків надання відпусток власник і виборний орган первинної профспілкової організації зобов’язані запитати побажання працівника щодо часу надання йому відпустки та відобразити це у графіку відпусток. Конкретна дата початку відпустки повинна визначатися відповідно до ч. 5 ст. 79 КЗпП та ч. 10 ст. 10 Закону «Про відпустки», також неповнолітній працівник повинен бути письмово повідомлений власником про дату початку відпустки не пізніше як за два тижні до встановленого графіком терміну.

Отже, неповнолітньому працівнику за перший рік роботи відпустка повинна бути надана за його заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві. При цьому надається відпустка повної тривалості, а не пропорційно відпрацьованому часу.

Також слід зазначити, що ненадання щорічної відпустки особам віком до 18 років протягом робочого року забороняється. Це означає, що заміна неповнолітнім всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» назвала найдорожчу вакансію у Києві. Наймані працівники цієї категорії можуть розраховувати на зарплату понад 43000 грн.

Також ми писали, що працевлаштування за кордоном має бути безкоштовним. До ВР внесено законопроект щодо подолання негативних наслідків трудової міграції українців.

До того ж відомо, на які вакансії в столиці найбільший попит.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...