Реформа прокуратури: головний військовий прокурор Чумак пояснив важливий нюанс

10:48, 12 сентября 2019
Віктор Чумак пояснив своє призначення при умовах реформування прокуратури.
Реформа прокуратури: головний військовий прокурор Чумак пояснив важливий нюанс

На своїй сторінці у Facebook новий військовий прокурор Віктор Чумак відповів на питання ЗМІ щодо його призначення в умовах реформування прокуратури.

«Друзі! Треба дещо пояснити. В декількох ЗМІ прозвучало запитання, навіщо призначати військового прокурора, якщо військова прокуратура буде ліквідована? Логічно! Але мушу когось засмутити, когось порадувати. Цей процес не буде відбуватися одномоментно. Не можна ні втратити порядних людей, ні завалити безперервність процесуальних дій. Тому Чумак буде виступати у двох іпостасях: з одного боку — ліквідаційна команда старої системи, з іншої — будівельник нової структури. Розібрались? Питання друге. Я сьогодні відмовив в коментарях всім ЗМІ, які до мене зверталися.

З наступних причин:

- коли я був вільним політиком, я міг говорити що завгодно, про кого завгодно. Сьогодні я маю давати виважені коментарі, щоб вони не були сприйняті, як тиск на політика або орган влади.

Більше того, єдиною людиною, яка відповідно до своїх повноважень може давати коментарі стосовно дій прокуратури є Генеральний прокурор, або особа за його дорученням.

Поки в моїх повноваженнях таких функцій не визначено, я не можу це робити. Це правила етичної поведінки прокурора.

Але, шановні журналісти! Я, як і раніше вас дуже поважаю, ціную і люблю! І тому сподіваюсь на ваше розуміння і вірю, що наше спілкування буде щиро продовжено за певний час! Третє і останнє!Я реально ошелешений вашою підтримкою!» — заявив Чумак.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що Чумак став головним військовим прокурором.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що очікують народні депутати від Антикорупційного суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Горб
    Ирина Горб
    судья Киевского апелляционного суда
  • Ирина Гончарова
    Ирина Гончарова
    судья Кассационного административного суда Верховного Суда