Скорочення кількості теруправлінь юстиції: Денис Малюська зробив заяву

11:38, 10 октября 2019
За словами міністра юстиції, прийняте рішення оптимізує систему територіальних органів.
Скорочення кількості теруправлінь юстиції: Денис Малюська зробив заяву

Кабмін схвалив постанову «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції», якою кількість головних територіальних управлінь юстиції скорочується з 27-ми до 8-ми. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, передає офіційний сайт відомства.

За його словами, це оптимізує систему територіальних органів Міністерства юстиції, покращить контроль за їхньою роботою, забезпечить ефективне виконання покладених на міністерство завдань та раціональне використання державних ресурсів.

«Постановою ліквідуються територіальні органи Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Натомість будуть утворені міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць», — зазначив очільник відомства.

Відповідно до постанови будуть утворені такі міжрегіональні управління Міністерства юстиції: Західне міжрегіональне управління (м. Львів), Південно-західне міжрегіональне управління (м. Івано-Франківськ), Центрально-західне міжрегіональне управління (м. Хмельницький), Центральне міжрегіональне управління (м. Київ), Північно-східне міжрегіональне управління (м. Суми), Південно-східне міжрегіональне управління (м. Дніпро), Південне міжрегіональне управління (м. Одеса), Східне міжрегіональне управління (м. Харків).

Територіальні органи Міністерства юстиції, які ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до завершення заходів, пов’язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції.

«Ми усвідомлюємо, що спершу неминуче виникнуть окремі труднощі з новими процесами та документообігом, але плануємо вирішити ці проблеми шляхом швидкого впровадження електронного документообігу», — наголосив Денис Малюська.

Раніше «Судово-юридична газета» вже писала про те, що Кабмін втричі скоротив кількість управлінь юстиції.

Крім того, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомляв про «чистки» у лавах працівників міністерств, зокрема у Мін’юсті.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Коли об’єднають державні реєстри та скільки коштуватиме їх оновлення
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Антипова
  Ирина Антипова
  судья Соломенского районного суда Киева
 • Иван Бандура
  Иван Бандура
  судья Святошинского районного суда Киева
 • Виктор Гончарук
  Виктор Гончарук
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Виталий Попов
  Виталий Попов
  судья Херсонского окружного административного суда
 • Александр Беспалов
  Александр Беспалов
  судья Шестого апелляционного административного суда