ОАСК просять заборонити ДБР оголошувати результати голосування за склад РГК при Бюро

16:29, 10 октября 2019
Голосування відбулось 3-4 жовтня.
ОАСК просять заборонити ДБР оголошувати результати голосування за склад РГК при Бюро

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову щодо заборони Державному бюро розслідувань оголошувати результати рейтингового інтернет-голосування за склад Ради громадського контролю при Бюро. Про це повідомляє офіційний сайт ОАСК.

«Наразі позивач просить суд заборонити Державному бюро розслідувань оголошувати про результати рейтингового інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата під час відповідного голосування за склад РГК при ДБР, яке відбулось 3-4 жовтня. Водночас суд просять заборонити Бюро видавати наказ про затвердження складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

Нині вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАСУ, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» брала участь у конкурсі до Ради громадського контролю при ДБР.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области