Комісія з обрання голови НАЗК оголосила старт конкурсу

16:58, 8 ноября 2019
Голову НАЗК оберуть до кінця року.
Комісія з обрання голови НАЗК оголосила старт конкурсу

У п’ятницю, 8 листопада, відбулося перше засідання Конкурсної комісії з відбору голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Члени комісії проголосували за співголів комісії. Ними стали керівниця юридичного відділу ТІ Україна Катерина Риженко та міжнародний експерт Тильман Хоппе. Комісія визначила, що відбір відбуватиметься у чотири етапи: розгляд документів, тестування загальних навичок, особиста співбесіда та відкрите голосування. Кінцевий термін подання документів на перший етап — 19 листопада. Вся інформація про кандидатів буде оприлюднена для ознайомлення.

У грудні комісія має провести співбесіди з відібраними кандидатами та до кінця року оголосити своє рішення.

Також члени комісії проголосували за перелік вимог до кандидатів. Цей список і всі ухвалені комісією документи найближчим часом будуть оприлюднені на сайті Кабінету міністрів України.

«Для нас важливо, щоб відбір голови НАЗК відбувався чесно і прозоро, — зазначила співголова конкурсної комісії та керівниця юридичного відділу ТІ Україна Катерина Риженко. — З огляду на минулі недоліки роботи цієї інституції, при підготовці та проведенні конкурсу ми маємо передбачити усі нюанси, щоб історія не повторилася. Це будуть дуже непрості місяці важкої й відповідальної роботи. Але ми готові до цих викликів».

Нагадаємо, що Конкурсна комісія з відбору голови НАЗК складається з шести членів. Три з них були рекомендовані міжнародними донорами, і три — обрані урядом. До складу комісії увійшли Катерина Риженко, Віталій Шабунін, Ольга Кобилинська, Тильман Хоппе, Горан Клименчич, Майкл Сірс. Згідно з законом, строк повноважень члена Конкурсної комісії становить два роки з дня призначення.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що НАЗК звертає увагу суб’єктів декларування на нововведення у законодавстві.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Які зміни судді хочуть бачити в процесуальних кодексах та що робити з ЄСІТС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Оксана Тихоненко
    Оксана Тихоненко
    судья Черниговского окружного административного суда
  • Ирина Мамонтова
    Ирина Мамонтова
    член Высшего совета правосудия в 2015-2019 гг.