Вихідні у лютому 2020: скільки відпочиватимуть українці

15:36, 25 января 2020
Українці отримають додатковий вихідний день.
Вихідні у лютому 2020: скільки відпочиватимуть українці

Кількість робочих днів у лютому дорівнює 20. При цьому 2020 рік — високосний, а отже, у лютому буде не 28, а 29 днів. Причому 29 лютого випадає на вихідну суботу. Про це пише «Уніан».

Однак офіційних державних свят в лютому немає. Тому українці в цьому місяці отримують в якості законних вихідних лише суботи та неділі — всього 9 днів.

Нагадаємо, що в лютому святкується одне з найромантичніших свят, яке прийшло до нас із Заходу, — День святого Валентина. Відзначається він 14 лютого. Щороку цього дня всі закохані, бажаючи розповісти про свої почуття, дарують одне одному «валентинки» — вітальні листівки у вигляді сердечок.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що щорічна основна відпустка надається працівникам не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік. Які категорії працівників заслуговують на найдовший відпочинок?

Також ми писали роз’яснення щодо декретної відпустки. Українським законодавством передбачено, що родина має право обирати, хто з двох батьків піде у декретну відпустку, є така можливість і в інших членів родини.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова українська школа: скільки отримуватимуть вчителі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олег Басай
    Олег Басай
    председатель Киевского окружного административного суда
  • Ирина Гуменюк
    Ирина Гуменюк
    заместитель руководителя аппарата Высшего хозяйственного суда Украины