Зеновій Холоднюк прокоментував питання обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ

13:11, 6 августа 2020
«Я не можу нікому заборонити згадувати моє ім’я в приватних розмовах, так само як і не можу відповідати за зміст цих розмов», — заявив Зеновій Холоднюк.
Зеновій Холоднюк прокоментував питання обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, коментуючи виданню «Kyiv Post» питання обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ, заявив, що він не може нікому заборонити згадувати його ім’я в приватних розмовах. Про це повідомляє офіційний сайт ДСА.

«Я не можу нікому заборонити згадувати моє ім’я в приватних розмовах, так само як і не можу відповідати за зміст цих розмов, - наголосив Зеновій Холоднюк. - Також нагадую, що члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів обираються на публічному конкурсі. Переможця конкурсу визначає конкурсна комісія».

Крім цього, Голова Державної судової адміністрації України додав, що «переможець конкурсу також проходить спеціальну перевірку. І лише після перемоги на конкурсі і проходження перевірки голова ДСА підписує наказ про призначення переможця членом ВККС».

Стосовно голови Окружного адміністративного суду Києва Зеновій Холоднюк також дав пояснення: «З Павлом Вовком я знайомий, але жодного разу не спілкувався на предмет проведення публічного конкурсу на посади членів ВККС».

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Зеновій Холоднюк спростував інформацію щодо оголошення йому підозри.

Крім того, Зеновію Холоднюку обрали запобіжний захід.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Лариса Малеваная
  Лариса Малеваная
  судья Хозяйственного суда Киевской области
 • Александр Заяц
  Александр Заяц
  заместитель председателя Черниговского окружного административного суда
 • Петр Ковзель
  Петр Ковзель
  судья Окружного административного суда Киева
загрузка...