Ірина Венедіктова: В Україну повертатимуть вкрадені активи

10:31, 3 ноября 2020
Генпрокурор розповіла про розробку дієвих механізмів щодо повернення коштів, отриманих злочинним чином.
Ірина Венедіктова: В Україну повертатимуть вкрадені активи
Facebook/ pgo.gov.ua

На своїй сторінці у Фейсбук Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила про розробку дієвих способів повернення розкраденого майна. Способи активізації цих процесів вона обговорила під час зустрічі з віцепрезидентом Паризького трибуналу вищої інстанції Чарльзом Пратсом — експертом Ради Європи в галузі боротьби з корупцією, фінансовим шахрайством і відмиванням коштів.

"Наразі ми очікуємо від Французької Республіки матеріали виконання запитів щодо низки колишніх високопосадовців, які обґрунтовано підозрюються в інвестуванні злочинних коштів у придбання нерухомості у Франції.

У провадженні відносно ексочільника держкомпанії щодо заволодіння 23 млн доларів, є підстави вважати, що за ці кошти ним були куплені у Франції вілла та дві виноробні. Ще одна справа стосується вже задоволеного запиту нашої сторони про екстрадицію щодо особи, що підозрюється в привласненні 12 млн євро та 3 млн грн, який придбав у Франції замок та будівлю під створення готелю-ресторану. Французька сторона так само закінчує розслідування і ми хочемо створити спільну слідчу групу, щоб активізувати процеси.

Офіс Генпрокурора також ініціюватиме підписання з Французькою Республікою меморандуму щодо співпраці в питаннях повернення активів та боротьби з корупцією. Аналогічний документ був підписаний із Швейцарією влітку", - йдеться у повідомленні.

Раніше "Судово-юридична газета" писала, що Венедіктова розповіла про перебіг атестації прокурорів місцевих прокуратур.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Матохнюк
    Дмитрий Матохнюк
    судья Седьмого апелляционного административного суда
  • Григорий Мачульский
    Григорий Мачульский
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
загрузка...