КСУ розглядає справу щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення

19:43, 3 июня 2021
Наразі у розгляді справи оголошено перерву.
КСУ розглядає справу щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У четвер, 3 червня, під час відкритої частини пленарного засідання Велика палата Конституційного Суду України розглядала заявлені клопотання учасників конституційного провадження – представників суб’єкта права на конституційне подання Сергія Власенка та Василя Німченка. Про це йдеться у пресслужбі КСУ.

«Суд задовольнив клопотання представника суб’єкта права на конституційне подання, народного депутата України Сергія Власенка щодо долучення до матеріалів справи аналітичної доповіді GROWFORD Institute «Ринок землі: існуючі загрози для України та необхідні запобіжники» (вересень 2019 р.) та відмовив у задоволенні заяви представника суб’єкта права на конституційне подання, народного депутата України Василя Німченка про відвід судді Конституційного Суду України Сергія Головатого від розгляду цієї справи.

Для вирішення процедурних питань, пов’язаних із рештою заявлених клопотань, Суд оголосив перерву у справі за конституційними поданнями 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», окремих положень Земельного кодексу України зі змінами, внесеними вказаним законом, та 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення».

Про дату і час наступного пленарного засідання буде повідомлено додатково», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Зеленський ветував закон, який розмиває критерії політичної нейтральності суддів КСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде