В Україні хочуть змінити межі міст: яких саме

19:21, 7 июня 2021
Проекти постанов внесені з метою упорядкування адміністративно-територіального устрою, фактичного та юридичного закріплення межі міст.
В Україні хочуть змінити межі міст: яких саме
Джерело фото: iportal.rada.gov.ua
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув на засіданні 2 червня 2021 року проекти Постанов Верховної Ради України про зміну і встановлення меж міста Миргорода Миргородського району Полтавської області (реєстр. №5487); міста Іллінців Вінницького району Вінницької області, (реєстр. №5489); міста Соснівки Червоноградського району Львівської області (реєстр. №5491). Про це повідомляє пресслужба ВР.

Проекти постанов внесені з метою упорядкування адміністративно-територіального устрою, фактичного та юридичного закріплення межі міст, зокрема створення повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов територіального розвитку населених пунктів, забезпечення ефективного використання потенціалу території із збереженням її природних ландшафтів та історико-культурної цінності з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів.

Проектами постанов пропонується:

  • змінити межі міста Миргорода Миргородського району Полтавської області, збільшивши територію міста на 1398,91 гектара земель, і затвердити територію міста Миргорода загальною площею 4265,05 гектара земель;
  • змінити межі міста Іллінців Вінницького району Вінницької області, збільшивши територію міста на 2326 гектарів земель, і затвердити територію міста Іллінців загальною площею 3106 гектарів земель;
  • змінити межі міста Соснівки Червоноградського району Львівської області, збільшивши територію міста на 102,5924 гектара земель, і затвердити територію міста Соснівки загальною площею 300,5924 гектара земель.

Заслухавши інформацію підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, з’ясувавши позицію членів Комітету, Комітет ухвалив висновки рекомендувати Верховній Раді прийняти проекти постанов в цілому.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Рада зробила крок до спрощення оформлення паспортів для осіб з окупованих територій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Василяка
    Дмитро Василяка
    суддя Херсонського окружного адміністративного суду