Відкрито про наболіле: Господарська юрисдикція обговорила із представниками банків, бізнесу стан судової практики

20:57, 17 сентября 2021
АСГСУ організувала форум, на якому обговорили актуальні та гострі питання судового захисту у сфері банківських послуг.
Відкрито про наболіле: Господарська юрисдикція обговорила із представниками банків, бізнесу стан судової практики
Джерело фото: facebook/permalink

Сьогодні у Києві вперше пройшов спільний Форум, організований АСГСУ, на якому для обговорення актуальних та гострих питань судового захисту у сфері банківських послуг зібралися судді ВП ВС, КГС ВС, голови апеляційних та місцевих господарських судів, представники НБУ та топових банків, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Фонду гарантування вкладів, Асоціації арбітражних керуючих та  національних експертів проекту ЄС «Право-Justice». Про це повідомляє пресслужба Асоціації.

"Оперативність судового розгляду, якість та доступність розуміння змісту судових рішень, врахування правових позицій Верховного Суду – ось основні вектори, які залишаються головними для господарської юрисдикції.

Метою проведення заходу було відкрито та об’єктивно оцінити сучасний стан судового захисту у сфері банківських послуг при розгляді господарських справ.

Навіть якщо сьогодні з якогось конкретного питання не буде знайдено спільну відповідь, мету заходу вже реалізовано – досягнуто домовленість про постійну комунікацію щодо проведення аналітичної роботи з проблемних питань судової практики та організації всебічного обговорення заради підвищення поінформованості по застосуванню процесуального та матеріального права.

Судді господарської юрисдикції готові працювати над удосконаленням, відпрацьовувати судову практику для того, щоб стати більш зрозумілими для кожного.

Насамперед, це важливо для сприятливого економічного клімату та розвитку бізнесу, а тому, передусім, має бути забезпечено сталість законодавства та відповідно судової практики.

Це допоможе бізнесу нівелювати ризики настання негативних наслідків судових спорів та зменшить їх кількість.

Тільки через конструктивний діалог усіх учасників судового процесу можна досягти високого рівня якості правосуддя. Цей форум об’єднав учасників у спільному намірі - підвищення ефективності судового захисту у сфері банківських послуг.

Дякую співорганізаторам, Олені Коробковій за підтримку у реалізації такого всебічного обговорення актуальних проблем у судовій практиці та законодавчих прогалин.

Вдячна голові КГС ВС, Богдану Львову, секретарю ВП ВС - Всеволоду Князєву, суддям Великої палати Верховного Суду: Ларисі Рогач, Віктору Пророку, суддям КГС ВС: Володимиру Погребняку, В’ячеславу Пєскову, головам апеляційних, місцевих господарських судів, представникам бізнес-спільнот, представникам банківських установ, Асоціації арбітражних керуючих, проекту ЄС «Право-Justice», Довідасу Віткаускасу та кожному, хто сьогодні приймає участь у заході", - зазначила Наталія Богацька, голова Асоціації суддів господарських судів України (АСГСУ), голова Південно-західного апеляційного господарського суду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Євген Чаку
    Євген Чаку
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
  • Володимир Бєляновський
    Володимир Бєляновський
    суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
загрузка...