Ремонт дороги зі збитками на майже 3 млн грн: на Кіровоградщині судитимуть інженера

22:50, 12 июля 2022
За рахунок бюджетних коштів були оплачені роботи, що не виконувались підрядником, але при цьому були включені до акту приймання виконаних підрядних робіт.
Ремонт дороги зі збитками на майже 3 млн грн: на Кіровоградщині судитимуть інженера
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Інженер з технічного нагляду прийняв у підрядника фактично не виконанні роботи по ремонту сільської дороги, за що наразі відповідатиме перед судом. Збитки інтересам Помічнянської міської територіальної громади становлять 2,9 млн грн.  Пpо це повідомляє пpесслужба обласної пpокуpатуpи.

За даними слідства, підозрюваний належним чином не перевірив обсяги та якість фактично виконаних підприємством робіт з капітального ремонту сільської дороги. Як наслідок,  за рахунок бюджетних коштів були оплачені роботи, що не виконувались підрядником, але при цьому були включені до акту приймання виконаних підрядних робіт.

Таким чином державним інтересам спричинено збитки на понад 2,9 млн грн.

За процесуального керівництва Новоукраїнської окружної прокуратури досудове розслідування завершено. Обвинуваченому інкримінується  вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області.

Раніше ми писали, що у Києві судитимуть двох директорів за ухилення від сплати податків на суму 25 млн грн.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

 

 
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде