Як поліція покриває незаконні дії щодо привласнення майна, відео

08:30, 20 марта 2019
Чому виконання припису КП «Київблагоустрій» не гарантує збереження майна компанії.
Як поліція покриває незаконні дії щодо привласнення майна, відео

15 березня під будівлю за адресою бул. Т. Шевченка, 1, що знаходиться на балансі ТОВ «Управляюча компанія «Карпати М», прибули невстановлені особи. Через кілька хвилин було демонтовано та вивезено у невідомому напрямку власність компанії  шлагбаум, що коштує не один десяток тисяч гривень. Будь-яких пояснень чи документів для демонтажу прибулі особи не надали.

Найбільш цікаве в цьому те, що злочин відбувався під наглядом поліції. Замість того, щоб вжити заходів запобігання кримінальному правопорушенню, представники в поліцейській формі мовчки спостерігали за ним. На основі чого відбувається демонтаж, пояснити патрульні так і не змогли.

Зазначимо, що вимоги раніше виданого припису КП «Київблагоустрій» були в повному обсязі виконанні ТОВ «Карпати М», але це не стало на заваді  протиправним діям. Водночас КП «Київблагоустрій» не здійснило будь-який правових дій щодо вирішення правомірності розміщення шлагбауму для заїзду на прилеглу територію будівлі.

Відповідно до порядку демонтажу МАФів, у даному випадку шлагбаума, знесення мало б здійснюватися за рішенням комісії у складі представника КП «Київблагоустрій», представника від ТОВ «Карпати М» (утримувача будівлі) та поліції. При цьому, згідно з порядком, мав складатися опис, акт у трьох примірниках та мала б надаватися інформація щодо подальшого місця зберігання шлагбаума, що зроблено не було.

Тож питання, чому поліція не лише проявила повну бездіяльність, але й фактично покривала протиправні дії з боку КП «Київблагоустрій», залишається відкритим.

Докладніше — у матеріалі «Право TV».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Присяга судей Антикорсуда: что думают сами судьи о дальнейшей работе
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталья Половинкина
  Наталья Половинкина
  судья Черновицкого апелляционного суда
 • Константин Приходько
  Константин Приходько
  судья Киевского апелляционного суда
 • Наталья Шаптала
  Наталья Шаптала
  судья Конституционного Суда Украины
 • Анатолий Ясельский
  Анатолий Ясельский
  председатель Святошинского районного суда Киева
 • Ольга Чайкина
  Ольга Чайкина
  судья Дзержинского районного суда Кривого Рога