Як поліція покриває незаконні дії щодо привласнення майна, відео

08:30, 20 марта 2019
Чому виконання припису КП «Київблагоустрій» не гарантує збереження майна компанії.
Як поліція покриває незаконні дії щодо привласнення майна, відео

15 березня під будівлю за адресою бул. Т. Шевченка, 1, що знаходиться на балансі ТОВ «Управляюча компанія «Карпати М», прибули невстановлені особи. Через кілька хвилин було демонтовано та вивезено у невідомому напрямку власність компанії  шлагбаум, що коштує не один десяток тисяч гривень. Будь-яких пояснень чи документів для демонтажу прибулі особи не надали.

Найбільш цікаве в цьому те, що злочин відбувався під наглядом поліції. Замість того, щоб вжити заходів запобігання кримінальному правопорушенню, представники в поліцейській формі мовчки спостерігали за ним. На основі чого відбувається демонтаж, пояснити патрульні так і не змогли.

Зазначимо, що вимоги раніше виданого припису КП «Київблагоустрій» були в повному обсязі виконанні ТОВ «Карпати М», але це не стало на заваді  протиправним діям. Водночас КП «Київблагоустрій» не здійснило будь-який правових дій щодо вирішення правомірності розміщення шлагбауму для заїзду на прилеглу територію будівлі.

Відповідно до порядку демонтажу МАФів, у даному випадку шлагбаума, знесення мало б здійснюватися за рішенням комісії у складі представника КП «Київблагоустрій», представника від ТОВ «Карпати М» (утримувача будівлі) та поліції. При цьому, згідно з порядком, мав складатися опис, акт у трьох примірниках та мала б надаватися інформація щодо подальшого місця зберігання шлагбаума, що зроблено не було.

Тож питання, чому поліція не лише проявила повну бездіяльність, але й фактично покривала протиправні дії з боку КП «Київблагоустрій», залишається відкритим.

Докладніше — у матеріалі «Право TV».

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...