Руслан Стефанчук про суддівську винагороду та реформу судоустрою, відео

11:50, 11 июля 2019
Радник Володимира Зеленського Руслан Стефанчук вважає, що співвідношення ціни та якості судових послуг сьогодні неадекватне.
Руслан Стефанчук про суддівську винагороду та реформу судоустрою, відео

Як раніше стало відомо «Судово-юридичній газеті», найближчими днями Володимир Зеленський підпише указ про Раду з правових реформ. Ця Рада займатиметься, зокрема, питаннями внесення змін до Конституції, реформи судоустрою, реформи правоохоронних органів, а також проблемами перехідного правосуддя, що стосується тимчасово окупованих територій.

Радник Президента України, представник Президента у Верховній Раді, другий номер у виборчому списку політичної партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук окреслив першочергові питання:

«Для нас найбільш важливим питанням є те, що плата суддям має забезпечувати високу якість здійснення правосуддя. Сьогодні ми бачимо неадекватне співвідношення ціни і якості отриманих послуг. І це ми однозначно будемо змінювати через підвищення кваліфікації суддів, суворий добір суддів, негайну відповідальність суддів. Справи більше не будуть розглядатися в ВРП, ВККС по чотири роки. Суддя, який свідомо вчиняє злочин, повинен бути покараний миттєво. І це повинно бути як щеплення для всіх інших суддів. В нас багато фахових суддів, але ми маємо урегулювати питання професійної етики та відповідальності за прийняте рішення».

Підкреслив Руслан Стефанчук і можливість реформування антикорупційних органів для оптимізації та подальшої їх якісної роботи: «Щодо органів антикорупційних, тут та ж сама відповідь, що й стосовно суддів. Має бути оптимальне співвідношення ціни і якості. Питання не в кількості антикорупційних органів, питання в якості їх роботи. І тому ми будемо аналізувати, визначати та діагностувати, де саме основна проблема — на рівні керівництва або ж менеджменту середньої ланки. Ми обов’язково приймемо всі рішення, але все ж зараз це завдання Ради з правових реформ».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про ВАКС. Також стало відомо про поданий позов проти колишнього колеги Зеленського, кандидата в народні депутати.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
За підтримки Північного апеляційного госпсуду відкрилася унікальна виставка бойових прапорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Фомин
  Игорь Фомин
  член Высшего совета правосудия
 • Егор Краснов
  Егор Краснов
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Богдана Гедз
  Богдана Гедз
  судья Зализнычного районного суда Львова
 • Сергей Каракашьян
  Сергей Каракашьян
  судья Окружного административного суда Киева
 • Вита Катющенко
  Вита Катющенко
  судья Днепровского районного суда Киева