Рада готується ухвалити зміни до закону про судоустрій

13:55, 17 листопада 2023
Проєкт закону розроблено у зв’язку з прийняттям Закону, відповідно до якого Фонд соціального страхування та управління його виконавчої дирекції припинили діяльність,
Рада готується ухвалити зміни до закону про судоустрій
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики рекомендував ВРУ прийняти за основу урядовий проєкт Закону про внесення зміни до статті 141 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо соціального страхування (реєстр. № 9634 від 21.08.2023).

Про це повідомив представник Уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Проєкт закону розроблено у зв’язку з прийняттям Закону № 2620, відповідно до якого Фонд соціального страхування України та управління його виконавчої дирекції припинили діяльність, а функції у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, з 01.01.2023 виконують Пенсійний фонд України та його територіальні органи. 

У зв’язку з цим виникла необхідність у внесенні зміни до статті 141 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо соціального страхування, пояснив представник Уряду в ВРУ. 

«Проєктом акта пропонується внести зміну до статті 141 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, передбачивши, що обов’язкове державне страхування життя і здоров’я суддів здійснюється відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”», - сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Михайло Радуцький
  Михайло Радуцький
  голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування
 • Тетяна Варфоломеєва
  Тетяна Варфоломеєва
  ректор Академії адвокатури України
 • Анатолій Бідонько
  Анатолій Бідонько
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Олександр Прасов
  Олександр Прасов
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Юлія Мамедова
  Юлія Мамедова
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва