Бюро економічної безпеки не вистачає майже 2 мільярди гривень — директор

15:55, 3 жовтня 2022
За словами керівника БЕП Вадима Мельника, додаткові потреби бюро у фінансуванні не враховані у бюджеті і становлять 1,8 мільярда гривень.
Бюро економічної безпеки не вистачає майже 2 мільярди гривень — директор
Фото: lb.ua

Директор Бюро економічної  безпеки Вадим Мельник заявляє, що для запуску повноцінної діяльності БЕП потрібно додатково 1,8 мільярда гривень та збільшення штату.  Про це він заявив під час спільного засідання комітетів з питань податкової та митної політики та правоохоронної діяльності

За словами Мельника, нормативна штатна чисельність бюро - 4 тисячі осіб, водчас станом на 1 жовтня було набрано 295 осіб, тобто трохи більше 7% від штатної чисельності.

«До кінця року ми планували збільшити чисельність працівників до 1000-1100 осіб… Така чисельність була б достатня для виконання основних функцій центральним апаратом та територіальними управліннями, які, зокрема, наразі не знаходяться в зоні бойових дій та під обстрілами. Водночас, зважаючи на бюджетні призначення та обмеження зарплат, загальна чисельність БЕП у 2023 році буде не більшою ніж 690 працівників», - зазначив Мельник.

Він додав, що у бюджеті на 2022 рік та проєкті бюджету на 2023 рік левову частину видатків складають видатки на зарплату.

«Жодної гривні на видатки розвитку БЕП не передбачено взагалі. Додаткові потреби бюро у фінансуванні не враховані у бюджеті і становлять 1,8 мільярда гривень», - зазначив Мельник.

У свою чергу депутати у відповідь на критику стосовно недостатнього фінансування БЕП зауважили на необхідності працювати з Міністерством фінансів з боку керівництва бюро. Реагуючи ж на критику депутатів стосовно малої кількості кримінальних проваджень, Вадим Мельник зазначив, що бюро не вистачає штату. Деякі парламентарі наполягали на кадрових висновках за підсумками засідання комітету.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив про провал реформи зі створення БЕП.

«Ми бачимо всі ознаки провалу тієї реформи, яка була започаткована нами минулого року», - підкреслив голова «податкового» комітету.

Автор: Ярослав Конощук

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...