Суд призначив дату розгляду справи Януковича

15:31, 16 червня 2017
Суд постановив призначити судовий розгляд кримінального провадження стосовно обвинуваченого Віктора Януковича.
Суд призначив дату розгляду справи Януковича
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Завершено підготовче судове засідання у справі про державну зраду екс-президента України.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Сьогодні, 16 червня 2017 року, в Оболонському районному суді міста Києва завершилося підготовче судове засідання у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Так, суд постановив призначити судовий розгляд кримінального провадження на підставі обвинувального акта щодо обвинуваченого Віктора Януковича за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 437 КК України у відкритому судовому засіданні.

Наступне судове засідання призначене на 26 червня 2017 року.

Під час брифінгу прокурор Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Руслан Кравченко зазначив, що судом було відмовлено в клопотанні сторони обвинувачення про проведення спеціального судового провадження. Його розгляд було перенесено на наступне судове засідання.

«На наступному судовому засіданні буде вирішено, чи буде задоволено клопотання сторони звинувачення про призначення та проведення спеціального судового провадження, тобто заочного судового провадження, а також буде зачитано обвинувальний акт з боку звинувачення і визначено порядок дослідження доказів», — зазначив Руслан Кравченко.

Нагадаємо, 14 березня 2017 року Генпрокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо екс-президента України Віктора Януковича, який підозрюється в скоєнні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), пособництві в умисних діях, вчинених представниками влади і посадовими особами Російської Федерації з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 КК України) та пособництві у веденні агресивної війни проти України (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 КК України).

Нагадаємо, 4 травня в Оболонському райсуді міста Києва проходив заочний суд над екс-президентом Віктором Януковичем.

29 травня Оболонський районний суд міста Києва продовжив розглядати справи про державну зраду Віктора Януковича.

Також протягом 2015-2016 рр. Печерський райсуд міста Києва наклав арешт на депозитні рахунки, відкриті працівниками банку на загальну суму близько 1 млрд грн, фактичним власником яких є син екс-президента України Олександр Янукович.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду