Без світла та води: ДСА шукає шляхи забезпечення судів альтернативними джерелами електроенергії

13:43, 24 листопада 2022
Станом на 24 листопада 2022 року майже по всій Україні велика кількість судів працює в дистанційному режимі через відсутність електрики.
Без світла та води: ДСА шукає шляхи забезпечення судів альтернативними джерелами електроенергії

Ракетні удари країни-агресора по об’єктах енергетичної інфраструктури України призвели до того, що майже по всій країні відсутне електропостачання не тільки в домівках, а й у судових установах. Наразі суди повідомляють про те, що через відсутність електропостачання не мають можливості повноцінно здійснювати авторозподіл справ, проводити та фіксувати судові засідання, вносити рішення до ЄДРСР та інше.

Державна судова адміністрація України вживає всіх необхідних заходів щодо пришвидшення відновлення електропостачання в судових установах та намагається знайти шляхи забезпечення судів альтернативними джерелами електроенергії. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

«Так, на жаль, станом на 24 листопада 2022 року майже по всій Україні велика кількість судів працює в дистанційному режимі через відсутність електрики. Ми, зі свого боку, намагаємось знайти рішення для цього питання. Проводимо наради з мерами обласних центрів, з керівництвом регіональних відділень ДТЕКу, з представниками військових адміністрацій задля того, щоб забезпечити сприяння в безперебійному електропостачанні судам. Ситуація складна, проте ми впораємся. Я хочу висловити щиру вдячність працівникам комунальних служб, ДСНС, суддям, працівникам апаратів судів, громадянам за вашу роботу і незламність. Разом, ми все подолаємо!» – сказав Голова ДСА України Олексій Сальніков, коментуючи поточну ситуацію.

Очільник ДСА також звернувся до проєктів з надання міжнародної технічної допомоги з проханням сприяти в забезпеченні судів альтернативними джерелами електроенергії.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Клименчук
    Наталія Клименчук
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мартинов
    Євген Мартинов
    голова Шевченківського районного суду міста Києва
загрузка...