За згадування в вакансії таких умов, як колір шкіри, вік, стать роботодавцю загрожує штраф

18:05, 6 серпня 2022
Йдеться про недотримання заборони про згадування у рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання.
За згадування в вакансії таких умов, як колір шкіри, вік, стать роботодавцю загрожує штраф
Джерело фото: happymonday.ua

Міністерство економіки України повідомляє, що Уряд затвердив порядок сплати штрафів за порушення вимог до реклами послуг із працевлаштування.

«Йдеться про недотримання заборони про згадування у рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання. У разі порушення цієї вимоги передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (65 тисяч грн)», - сказано у повідомленні.

Кошти стягуються з рекламодавця за таким алгоритмом:

- Державна служба України з питань праці готує розпорядчий документ про накладення штрафу на підставі акту перевірки та надсилає його рекламодавцю;

- санкція сплачується рекламодавцем у державний бюджет за місцем його реєстрації протягом 15 днів з дня отримання документу від Держпраці.

Порушник також має право звернутися до Держпраці або суду щодо оскарження рішення про штраф.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Андрій Костін: Генпрокурор невідкладно призначить переможця конкурсу на керівника САП
Андрій Костін: Генпрокурор невідкладно призначить переможця конкурсу на керівника САП
Головне за день
загрузка...