Київ опинився під загрозою стихійного підтоплення, — Укргідрометцентр

11:35, 28 січня 2023
Найближчими днями у Чернігівській області утримуватиметься значне затоплення заплави, що може призвести до підтоплення не тільки в цьому регіоні, а й Києва.
Київ опинився під загрозою стихійного підтоплення, — Укргідрометцентр

У Чернігівській області найближчими днями утримуватиметься значне затоплення заплави, що може призвести до чергового підтоплення не тільки в цьому регіоні, а й Києва. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

За даними метеорологів, з 27 по 30 січня на ділянці Верхнього Дніпра в межах Чернігівської області утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Верхнього Дніпра та затоплення житлових будинків низки сіл у Чернігівському районі Чернігівської області. Через це оголошено третій рівень небезпеки – червоний.

"27-30 січня на ділянці Десни Новгород-Сіверський - Макошине (Новгород-Сіверський, Корюківський і Чернігівський райони Чернігівської області) відбуватиметься подальше відновлення і посилення льодових явищ, можливі різкі коливання рівнів води до 0,1-0,3 м за добу та утримання і збільшення затоплення заплави та порушення транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж Десни", — заявили в Укргідрометцентрі.

Окрім того, на притоці Десни річці Снов утримуватиметься перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодорогу місцевого значення у Корюківському районі Чернігівської області.

 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Viber та Telegram.
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Брифінг голови Вищої ради правосуддя Григорія Усика щодо призначення членів ВККС, ОНЛАЙН
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Василишин
    Андрій Василишин
    суддя Північно-Західного апеляційного господарського суду
  • Марина Якименко
    Марина Якименко
    суддя Вінницького апеляційного суду