Україна знає, скільки чоловіків поїхали за кордон і не повернулися, — Михайло Подоляк

10:18, 18 травня 2024
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україні відомі цифри щодо чоловіків, які поїхали за кордон як легально, так і нелегально.
Україна знає, скільки чоловіків поїхали за кордон і не повернулися, — Михайло Подоляк
Фото: DW
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Україна має дані про те, скільки чоловіків виїхали за кордон і не повернулося. Про це повідомив  радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі Радіо Свобода.

Він зазначив, що ці цифри включають як легальні, так і нелегальні випадки перетину кордону. Подоляк заявив, що «називати конкретні цифри точно не будемо».

"Маємо цифри. Всі цифри маємо, але вони постійно уточнюються з урахуванням того, що треба постійно проводити аналіз, як це відбувалось на початку", - повідомив Подоляк.

Нагадаємо, що закордонні дипломатичні установи по-новому надаватимуть консульські послуги чоловікам призовного віку.

Можливість подати військово-обліковий документ в паперовому вигляді для отримання консульських послуг буде лише до 18 червня, далі – лише електронний.

Нагадаємо, в ОП розраховують на «загальноєвропейське рішення» щодо повернення військовозобов'язаних чоловіків в Україну.

Також ми писали, що Німеччина і Польща готові повертати військовозобов'язаних, але для цього потрібні міжурядові домовленості. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Павло Прохоров
    Павло Прохоров
    суддя Київського районного суду м. Одеси