У Київській області патрульні поліцейські винесли постанову жінці, яка проігнорувала сигнал світлофора та перейшла дорогу.
Як повідомили у поліції, нещодавно під час патрулювання інспектори помітили жінку, яка переходила проїзну частину на червоне світло світлофора. На відео видно, як вона переходить дорогу, хоча у водіїв транспортних засобів горить зелене світло, що означає, що рух дозволено автомобілям.
Відтак, патрульні зупинили жінку, провели профілактичну бесіду та винесли на неї постанову за ч. 1 ст. 127 (Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.