Комітет Ради обговорює законопроект про медіа

14:30, 5 февраля 2020
На порядку денному є також інші питання.
Комітет Ради обговорює законопроект про медіа

У середу, 5 лютого, проходить засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова. Про це інформує офіційний сайт парламенту.

Порядок денний:

 1. Проект Закону про медіа (реєстр. № 2693 від 27.12.2019р., внесений народними депутатами України О.Ткаченком, М.Потураєвим, Є.Кравчук та іншими).
 2. Проект Закону про медіа в Україні (реєстр. № 2693-1 від 15.01.2020р., внесений народними депутатами України М.Княжицьким, В.В'ятровичем, С.Фединою, В.Сюмар та іншими).
 3. Про порушення кримінального провадження Службою безпеки України відносно журналіста В.Бойка.
 4. Про створення робочої групи Комітету з підготовки на розгляд Верховної Ради України окремих питань, визначених в рекомендаціях парламентських слухань на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що міністр культури презентував законопроект про протидію дезінформації. Ми писали про ключові тези міністра під час виступу.

У свою чергу, Національна спілка журналістів виступає категорично проти закону про протидію дезінформації, презентованого Міністерством культури. Журналісти впевнені, що документ спрямований на встановлення контролю влади над українськими медіа.

Додамо, у Києві обговорили загрози свободі слова через новий законопроект міністра культури.

Крім того, Національна спілка журналістів не підтримує закон про протидію дезінформації, який нещодавно презентувало Міністерство культури.

Разом з тим, у Верховну Раду направили «Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про медіа» № 2693/П.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що буде з зарплатою працівників апарату судів та суддів: коментар Голови ДСА Зеновія Холоднюка
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Валентин Мороз
  Валентин Мороз
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Борис Плотницкий
  Борис Плотницкий
  председатель Западного апелляционного хозяйственного суда
 • Виталий Щавинский
  Виталий Щавинский
  заместитель председателя Киевского окружного административного суда