Бійка у будівлі Харківського райсуду: з’явились подробиці

14:27, 2 февраля 2019
Сутички під час судового засідання влаштувала група невідомих осіб, які представились активістами.
Бійка у будівлі Харківського райсуду: з’явились подробиці

Невідомі активісти влаштували бійку у приміщенні Харківського районного суду Харківської області під час судового засідання. Було пошкоджене майно суду. Про це повідомила голова суду Тетяна Бобко у листі до Вищої ради правосуддя, що надійшов до ВРП 31 січня.

У повідомленні йдеться, що інцидент трапився ще 16 січня під час розгляду колегією Харківського райсуду кримінального провадження щодо злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України.

Близько 10:30 дня до будівлі суду організовано прибула група із майже 40 невідомих осіб, що представлялися громадськими активістами. Невідомі особи, вірогідно, були зацікавлені у розгляді згаданої справи. З собою вони принесли і розгорнули плакати, що містили образливі написи. Біля входу до будівлі суду невідомі розкидали шматки сирого м’яса з кров’ю.

Згадані особи під час розгляду справи знаходились у залі судового засідання. Після закінчення засідання особи, що представлялись активістами, відмовлялись звільнити зал судового засідання для подальшого розгляду справ суддями.

Нарешті, після довгих вмовлянь згадані особи покинули зал судового засідання. На першому поверсі будівлі суду відбулась бійка між невідомими особами, громадськими активістами та сторонами судового процесу. Під час бійки активісти пустили в хід «зеленку», що призвело до псування майна суду.

Про наведені факти були проінформовані органи Національної поліції України. В поліцію також подана заява щодо пошкодження майна суду.

З повним текстом листа можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про зухвалий напад на суддю у Львівській області. На суддю було скоєно напад групою осіб, серед яких була і раніше знайома судді неодноразово судима особа. Судді було завдано тілесних ушкоджень, зокрема перелом ноги.

Також ми повідомляли, що Вища рада правосуддя звернеться до Генпрокуратури в зв’язку з тим, що суддя апеляційного суду Харківської області Петро Кісь отримував погрози через мобільний додаток Viber. Невідомий погрожував розправою членам родини судді в разі ухвалення «не такого» рішення.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Податкові спори: погляд з Польщі
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова