Сина Януковича знайшли живим у Канаді

22:50, 15 марта 2019
Журналісти приголомшили результатом розслідування.
Сина Януковича знайшли живим у Канаді

Віктор Янукович-молодший, син колишнього президента України, скоріш за все, досі живий, передають «Факти».

Журналісти стверджують, що прізвища Янукович немає в жодному протоколі російської поліції. Ім'я загиблого 20-го березня 2015-го року на озері Байкал - Віктор Давидов. Давидов — це прізвище бабусі Януковича по матері. Але і це не вдалося встановити за паспортом.

Але виходить нестиковка. Давидов — уродженець Москви, а Янукович — Єнакієве. Окрім того, у Росії так і не підтвердили офіційно загибель саме сина Януковича. З похорону Віктора Януковича-молодшого немає жодних фото і відеоматеріалів. Жалобний захід, який відбувся 23-го березня 2015-го року в Севастополі, був закритим.

Володимир Світличний — українець, який працює в поліції, розповів, що незабаром після смерті Януковича-молодшого троє громадян Росії приїхали в Канаду та зняли кімнату в готелі.

Пізніше ці ж самі «персонажі» засвітилися в автосалоні, купуючи дорогий автомобіль. Однак після цього їхні паспорти ніде не з'являються. Один з трьох чоловіків був дуже схожий на загиблого сина екс-президента, кажуть очевидці.

У кварталі найдорожчих особняків Торонто один з сусідів бачив нових власників і одразу ж впізнав сина Януковича.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що вирок колишньому президенту України Віктору Януковичу, який був визнаний винним у державній зраді рішенням Оболонського районного суду Києва, був оскаржений адвокатом.

Крім того, Оболонський районний суд Києва повідомив, що у справі за обвинуваченням Віктора Федоровича Януковича захисник Байдик О. А. звернувся до суду з заявою про виправлення допущених, на його думку, описок у вироку. 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрій Богдан про зміни до КПК щодо прав адвокатів, слідчих та прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Костенко
    Дмитрий Костенко
    судья Окружного административного суда Киева
  • Андрей Бабаев
    Андрей Бабаев
    судья Харьковского окружного административного суда