Підвищення пенсій: уряд затвердив важливий механізм

13:14, 26 июня 2019
Пенсію підвищать вже 1 липня.
Підвищення пенсій: уряд затвердив важливий механізм

Кабінет міністрів України затвердив механізм підвищення пенсій для українців з великим стажем роботи і невеликими зарплатами. Про це повідомив голова уряду Володимир Гройсман.

«Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення, і їхня пенсія становитиме не менше 2 тис. грн. З жовтня 2017 року — це вже 5 перерахунок. Нам також вдалося відмінити оподаткування пенсій і зняти з порядку денного вимогу підвищення пенсійного віку», — сказав він.

Зазначається, що вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років отримають підвищення пенсій. У середньому пенсія складатиме не менше 2 тис. грн. Це буде черговим етапом перерахунку пенсій, далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі.

«Я розумію, що людям важко. І з першого дня перебування на посаді глави уряду питання виведення пенсійної системи на новий рівень — це щоденне питання моє і моїх колег», — додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що КСУ ухвалив рішення щодо конституційності положень закону про пенсійне забезпечення.

Також ми повідомляли, як українцям обчислити розмір пенсії.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке