Що робити, якщо не отримав пенсію вчасно під час війни

12:30, 11 апреля 2022
Що буде з пенсією під час війни, якщо її вчасно не отримати.
Що робити, якщо не отримав пенсію вчасно під час війни

Очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна запевнила, що якщо пенсіонеру не вдалося отримати пенсію через переказ протягом двох місяців, всі суми будуть виплачені в наступні періоди виплат.  Про це повідомляє видання «Факти».

Міністерка зазначила, що строки виплат всіх допомог на час впровадження воєнного стану продовжили на цей період плюс додали один місяць без звернення людини та надання будь-яких документів.

Через окупацію в багатьох населених пунктах України в березні не можна було отримати переказом пенсії. Після звільнення міст та сіл ЗСУ люди повертаються до своїх домівок та зможуть отримати виплати за березень протягом 2 місяців від моменту зарахування пенсій (в березні зарахування відбулося 18 числа).

Також передбачений варіант перенаправлення переказів до іншого банку, у якому зручно отримати пенсію. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку (0 800 210 800).

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
В Верховном Суде обсуждают последствия отмены Хозяйственного кодекса, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ
В Верховном Суде обсуждают последствия отмены Хозяйственного кодекса, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...