Депутати пропонують дозволити виготовлення самогону

17:59, 1 ноября 2019
Це природне право людини, — зазначають автори законопроекту.
Депутати пропонують дозволити виготовлення самогону

1 листопада народні депутати від фракції «Слуга Народу» (Ватрас В., Костюх А., Стефанчук М. та ін.) подали законопроект №2371 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння).

Як зазначає один з авторів, нардеп Анатолій Костюх, «людина, що виготовляє з продуктів своєї праці міцні алкогольні напої для власного вжитку, не повинна нести за це відповідальність, адже це її природне право».

Також автори зазначають, що стаття 176 КпАП має певний дискримінаційний характер щодо міцних алкогольних напоїв домашнього виробництва, адже щодо виготовлення вина, пива та крафтових напоїв для власного вжитку норма про відповідальність відсутня.

Законопроектом передбачено скасування статті 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає накладення штрафу від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета»  писала, чи впливає відсутність атестації робочого місця на отримання пільгової пенсії.

Також ми писали, що  Рада ухвалила за основу законопроект про зміни в протидії відмиванню доходів.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Юрій Сіренко
    Юрій Сіренко
    голова Черкаського апеляційного суду
загрузка...