У Раді сталася перепалка: «чому помічники народних депутатів, які мінують клініки, не несуть кримінальної відповідальності»

16:40, 4 ноября 2020
Микола Тищенко відповів на звинувачення Гео Лероса: жоден із моїх помічників не має кримінального досвіду.
У Раді сталася перепалка: «чому помічники народних депутатів, які мінують клініки, не несуть кримінальної відповідальності»

Сьогодні, у Верховній Раді під час розгляду законопроекту № 3911 щодо посилення відповідальності за неправдиве повідомлення про мінування, сталася перепалка між Гео Леросом та Миколою Тищенко.

Так, Гео Лерос заявив, що помічник народного депутата Миколи Тищенка не поніс жодного покарання за повідомлення про мінування.

«Проблема не в тому, що треба посилити покарання за цей злочин, проблема в тому, що немає незворотності покарання. Я вам хочу нагадати, як помічник народного депутата Миколи Тищенка замінував Олександрівську клініку, і цей помічник не поніс жодного покарання. Тому, коли ми зараз посилимо відповідальність, в першу чергу потрібно задати питання, чому помічники народних депутатів, які мінують клініки, не несуть кримінальної відповідальності». Після цих слів Микола Тищенко не залишився в стороні та відповів,  що жоден з його помічників не має кримінального досвіду. «По-перше, кожен в цій країні має право на  досудове слідство, якщо такого немає, це все каже про політичні інсинуації, якими займається пан Лерос. По-друге, жоден з моїх помічників не має ніякого кримінального досвіду, ніякої кримінальної статті».

Нагадаємо, що законопроектом пропонується встановити як додаткове покарання у вигляді конфіскації майна (або без такої) за вчинення злочину, передбаченого статтею 259 КК.

Окрім цього, частина друга статті 259 КК України викладається в новій редакції, яка встановлює посилену кримінальну відповідальність за діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або об’єкти чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти (у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої).

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Рада планує посилити відповідальність за неправдиве повідомлення про «замінування».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Пенсионную реформу в Украине обсудят при участии министра финансов и министра соцполитики, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Тарас Бисага
  Тарас Бисага
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Лариса Татарчук
  Лариса Татарчук
  голова Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська
 • Олена Осіпова
  Олена Осіпова
  суддя Сумського окружного адміністративного суду
 • Антон Рупак
  Антон Рупак
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Любов Стас
  Любов Стас
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...