Держслужбу профінансують на 492 млн доларів США, — НАДС

10:50, 18 мая 2022
492 млн доларів США збирається вкласти у держслужбу Міжнародний банк реконструкції та розвитку.
Держслужбу профінансують на 492 млн доларів США, — НАДС

Україна домовляється з Міжнародним банком реконструкції та розвитку про фінансування проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні». Відповідну цитату голови Національного агентства з питань державної служби Наталії Алюшиної наводить Кабмін.

За її словами, обсяг міжнародних інвестицій сягатиме 492 млн доларів США (з виплатою у євро). Наталія Алюшина наголосила, що мета проекту – забезпечити функціональність державного апарату і його здатність надавати громадянам повний спектр життєво необхідних послуг.  

«В умовах війни Україні важливо зберегти кадровий потенціал, а також – дієвість і стійкість державного управління. Наразі країні критично бракує бюджетного фінансування. В умовах скорочення видатків залучаємо міжнародні кошти», - підкреслила Наталія Алюшина.  

Розпорядженням Президента України №80/2022-рп утворено делегацію України для участі у переговорах з МБРР щодо укладення Угоди про фінансування (Проект «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні») між Україною та Міжнародною асоціацією розвитку.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрей Костин: Генпрокурор безотлагательно назначит победителя конкурса на руководителя САП
Андрей Костин: Генпрокурор безотлагательно назначит победителя конкурса на руководителя САП
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Воробйова
  Ірина Воробйова
  суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду
 • Оксана Метелешко
  Оксана Метелешко
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олег Полюхович
  Олег Полюхович
  голова Рівненського апеляційного суду
загрузка...