Рада підтримала покарання підприємства гривнею за неправдиву інформацію про кінцевих бенефіціарних власників

07:14, 10 июля 2022
В разі ухвалення ініціативи держава буде вилучати з Реєстру неправдиві дані про бенефіціарів та карати підприємства.
Рада підтримала покарання підприємства гривнею за неправдиву інформацію про кінцевих бенефіціарних власників
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт №6003 Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів підтвердження інформації про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичних осіб. За відповідне рішення проголосував 261 народний депутат, повідомив перший заступник голови комітету з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк

Законопроєктом пропонується встановити, що в разі наявності  у суб’єктів  первинного фінансового моніторингу ( банків, нотаріусів, аудиторів, адвокатів, брокерів) , органів державної влади інформації, що в реєстрі недостовірна інформація про бенефіціара, то держава, перевіривши, чи справді інформація недостовірна, вилучить неправдиві відомості з реєстру. Це ж саме відбудеться, якщо юридична особа стосовно якої внесено неправдиві відомості відмовиться надавати пояснення з цього приводу.

Крім цього передбачається запровадження штрафу за подання неправдивих даних про кінцевого беніфіціара, який може становити до 3 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Штраф накладається на юридичну особу, яка подала неправдиві відомості

Змінами до закону про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення пропонується визначити, що за неподання, несвоєчасне подання, порушення порядку подання або подання держателю Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань недостовірної інформації, передбаченої цим Законом, - у розмірі до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляла «Судово-юридична газета» Верховна Рада схвалила законопроєкт, яким відтермінувала дедлайн стосовно розкриття інформації про кінцевих власників.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Сегодня день рождения празднуют
  • Андрій Бутирський
    Андрій Бутирський
    суддя Господарського суду Чернівецької області