ВККС розгляне питання щодо внесення подання про відрядження суддів

15:35, 6 декабря 2018
Засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбудеться 20 грудня
ВККС розгляне питання щодо внесення подання про відрядження суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 20 грудня розгляне питання щодо внесення подання про відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, передає прес-служба ВККС.

Повідомляємо, що на засіданні Комісії, яке відбудеться 20 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9, розглядатиметься питання щодо відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя:

- Онуфріївського районного суду Кіровоградської області – 1 судді;

- Решетилівського районного суду Полтавської області – 2 суддів.

Документи для відрядження можуть бути подані:

  • суддею особисто до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у строк до 14 грудня 2018 року (включно) з понеділка по четвер з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв., у п’ятницю – з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 16 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9;
  • електронною поштою на адресу vidrіadzhennіa@vkksu.gov.ua у строк до 13 грудня 2018 року (включно).

Суддя, який виявив бажання бути відрядженим до судів із вказаного переліку, має подати до Комісії такі документи:

- згоду на відрядження його до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя згідно із формою, встановленою Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17;

- копію паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок);

- інші документи, перелік яких зазначається у згоді, що можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

Під час направлення документів щодо відрядження електронною поштою їх необхідно відсканувати окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додано відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Комісії засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом з розрахунковим документом).

У ВККС звернули увагу, що документи мають бути подані відповідно до приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17, та умов, зазначених в оголошенні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (м. Київ, вул. Механізаторів, 9) відбудеться розгляд питання про проведення та продовження проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пряма трансляція судових засідань та суддя у Facebook: чи можливо таке в Європі
Сегодня день рождения празднуют
  • Виталий Файдюк
    Виталий Файдюк
    судья Шестого апелляционного административного суда