Напад на Голосіївський райсуд Києва: РСУ, ДСА, прокуратура скорегували спільні дії

12:55, 13 марта 2019
У результаті обстрілу були пошкоджені стіни та вікна двох службових кабінетів другого поверху суду.
Напад на Голосіївський райсуд Києва: РСУ, ДСА, прокуратура скорегували спільні дії

Голови Ради суддів України Олег Ткачук разом з головою Голосіївського районного суду Києва, членами РСУ, головою Державної судової адміністрації, начальником територіального управління ДСА в місті Києві, представниками поліції та прокуратури обговорювали ситуацію, що сталася в суді, та подальші кроки для уникнення подібного в майбутньому. Про це повідомляє прес-служба РСУ.

«Нагадаємо, що в ніч на 12 березня 2019 року невідомі особи здійснили постріли у приміщення Голосіївського районного суду Києва, внаслідок чого були пошкоджені стіни та вікна двох службових кабінетів (№26 та 27) другого поверху суду», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що вранці 12 березня нападники зробили серію пострілів у стіни суду і по вікнах другого і третього поверхів будівлі.

Крім того, ми повідомляли, що у Києві правоохоронні органи розшукують зловмисника, який обстріляв будівлю суду.

Також нам стало відомо, що голова Голосіївського районного суду Києва Наталія Петрівна Чередніченко та суддя Оксана Володимирівна Мирошниченко повідомили Вищу раду правосуддя та ГПУ про постріли та пошкодження приміщення суду внаслідок неправомірних дій невстановлених осіб та надіслали офіційне повідомлення про втручання у здійснення правосуддя.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова