Конкурс до Верховного Суду: ОАСК відкрив нові провадження за позовами до членів ВККС

13:07, 14 марта 2019
Позивачі просять визнати протиправними дії членів Кваліфкомісії з виставлення балів за практичне завдання.
Конкурс до Верховного Суду: ОАСК відкрив нові провадження за позовами до членів ВККС

Окружним адміністративним судом міста Києва відкриті провадження у справах за позовами до членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України — Сергія Козьякова, Тетяни Весельської та Володимира Бутенка. Суд просять визнати протиправними дії відповідачів з виставлення балів за практичне завдання в рамках конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного Суду, оголошеного 2 серпня 2018 року.

Справи будуть розглянуті судом за правилами спрощеного провадження. Про це повідомила прес-служба суду.

Нагадаємо, у провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа щодо визнання відсутності у Сергія Козьякова повноважень члена ВККС.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження в справі за позовом до Ради адвокатів України. На думку позивача, у одного з членів ВККС, а саме Сергія Козьякова, скінчився його 4-річний строк здійснення ним повноважень.

Також ми повідомляли, що 13 березня Окружний адмінсуд Києва провів підготовче засідання у справі за позовом до ГРМЕ щодо визнання протиправним та нечинним її Регламенту, який затверджено 4 січня 2019 року. У якості третьої особи у справі виступає ВККСУ.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова