Доступ в суди осіб з ознаками ГРВІ буде обмежено: Служба судової охорони

16:15, 17 марта 2020
Відповідно до наказу, в Службі судової охорони вживаються заходи щодо протидії розповсюдження Covid-19.
Доступ в суди осіб з ознаками ГРВІ буде обмежено: Служба судової охорони
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Відповідно до наказу, в Службі судової охорони вживаються заходи щодо протидії розповсюдження гострої респіраторної хвороби Covid-19. Голова Служби судової охорони Валерій Бондар підписав наказ «Про заходи щодо протидії розповсюдження гострої респіраторної хвороби Covid-19 у Службі судової охорони».

Відповідно до цього наказу співробітникам та працівникам Служби:

 • забороняються виїзди за кордон та будь-яке рукостискання;
 • обмежуються відрядження в межах України;
 • обмежуються відвідування інших об’єктів, крім судів, органів та установ системи правосуддя, продуктових магазинів й аптек, їх спілкування з відвідувачами;
 • припиняються проведення заходів, не пов’язаних із виконанням завдань щодо охорони судів, органів та установ системи правосуддя (круглих столів, семінарів, днів відкритих дверей тощо), оголошених конкурсів на зайняття вакантних посад у територіальних управліннях Служби, особистого прийому громадян.

Крім того, обмежується допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань: блідість обличчя, почервоніння очей, кашель, підвищена температура тіла тощо, а також допуск до судових засідань осіб, які не є учасниками судових засідань.

Усі співробітники Служби, які задіяні до служби в судах, установах та органах системи правосуддя, зобов’язані нести службу в захисних масках і поліетиленових (нітрилових) рукавичках.

Під час виконання інших службових обов’язків співробітники і працівники Служби зобов’язані користуватися дезінфекційними засобами для оброблення рук, дотримуватися дистанції 1,5-2 метри до сторонніх осіб.

При підвищенні температури, появі кашлю та інших ознак хвороби застосовувати маску-респіратор і негайно звернутися до лікаря, повідомити про свій стан здоров’я командування.

Крім того, з головами судів погоджується питання проведення термометрії безконтактним термометром відвідувачам судів у порядку пропускного режиму, із внесенням змін у порядок пропуску на кожний суд.

Наказом також визначено щоденно проводити провітрювання службових приміщень (кожні 2 години), оброблення контактних поверхонь та підлог дезінфікуючими розчинами, кварцування приміщень (кімнат відпочинку, приймання їжі тощо), розташованих у місцях розміщення постів пропуску та охорони. З метою якісної організації несення служби вживаються заходи щодо раціонального залучення особового складу для охорони судів, органів й установ системи правосуддя у складі постів пропуску та охорони, у зв’язку з можливим запровадженням обмеження руху міського та міжміського громадського транспорту.

При цьому обов’язково враховуються місця проживання співробітників (особливо тих, хто проживає за межами населених пунктів, у яких виконується завдання щодо охорони судів, органів та установ системи правосуддя) відносно об’єктів, які ними охороняються. У разі потреби проводитиметься ротація особового складу між об’єктами.

Увесь службовий транспорт територіальних управлінь Служби залучатиметься до перевезення чи доставлення підпорядкованих співробітників на об’єкти судової влади, що охороняються, для несення служби.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що з’їзд суддів через карантин перенесли.

Додамо, що голова РСУ Богдан Моніч рекомендував запровадити особливий режим роботи судів на період карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Обыски и незаконное изъятие имущества: как остановить давление на бизнес, прямой эфир Право ТВ
Обыски и незаконное изъятие имущества: как остановить давление на бизнес, прямой эфир Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Рафальська
  Інна Рафальська
  керівник АО «Київська муніципальна колегія адвокатів»
 • Степан Домусчі
  Степан Домусчі
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
 • Сергій Дудін
  Сергій Дудін
  суддя Київського окружного адміністративного суду