Підсистема «Електронний суд» отримала нові шаблони, список

12:07, 8 февраля 2021
Загалом додали 12 та оновили 11 шаблонів.
Підсистема «Електронний суд» отримала нові шаблони, список

ДП ІСС «Електронний суд» повідомило, що до переліку шаблонів заяв електронного кабінету користувача підсистеми «Електронний суд» додано нові шаблони та внесено зміни до існуючих шаблонів. Про це йдеться у пресслужбі ДП.

«Внесено зміни до шаблонів первинних заяв:

 1. Позовна заява про стягнення заробітної плати (цивільне судочинство) – змінено категорію справи відповідно до загального класифікатора спеціалізацій суддів та категорій справ, актуалізовано приклад позовної заяви.
 2. Позовна заява про стягнення суми індексації по заробітній платі (цивільне судочинство) – змінено категорію справи відповідно до загального класифікатора спеціалізацій суддів та категорій справ, актуалізовано приклад позовної заяви.
 3. Заява про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України (цивільне судочинство (окреме провадження)) – додано крок «Інші учасники», актуалізовано приклад заяви та ставки судового збору.
 4. Заява про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю (цивільне судочинство (окреме провадження)) – додано крок «Інші учасники», актуалізовано приклад заяви та ставки судового збору, додано крок «Підтвердження».
 5. Заява про розірвання шлюбу з особою, визнаною в установленому законом порядку безвісно відсутньою (цивільне судочинство (окреме провадження)) – додано крок «Інші учасники», зокрема учасника «заінтересована особа», актуалізовано приклад заяви та ставки судового збору.
 6. Заява про встановлення факту, що має юридичне значення (цивільне судочинство (окреме провадження)) – додано крок «Інші учасники» зокрема учасника «заінтересована особа»,, актуалізовано приклад заяви та ставки судового збору.

Додано нові шаблони вторинних заяв:

 1. Клопотання про залишення заяви без розгляду (адміністративне судочинство).
 2. Заява про видачу виконавчого документа (справи про адміністративні правопорушення).
 3. Заява про видачу дублікату виконавчого документа (справи про адміністративні правопорушення)
 4. Заява про видачу дублікату виконавчого документа (кримінальне судочинство)
 5. Заява про видачу копії скороченого судового рішення (господарське судочинство).
 6. Клопотання про залучення експерта (справи про адміністративні правопорушення)
 7. Додаткові пояснення у справі (кримінальне судочинство).
 8. Клопотання про долучення відео доказів (адміністративне, господарське, справи про адміністративні правопорушення, кримінальне, цивільне судочинство).
 9. Клопотання про долучення аудіо доказів (адміністративне, господарське, справи про адміністративні правопорушення, кримінальне, цивільне судочинство).
 10. Додаткові пояснення у справі (кримінальне судочинство)
 11. Заява про відвід судді (кримінальне судочинство)
 12. Пояснення (кримінальне судочинство)

Внесено зміни до шаблонів вторинних заяв:

 1. Заява про виклик свідка (усі види судочинств) – приведено до норм чинного законодавства, змінено назву однотипну у всіх судочинствах.
 2. Заява про заміну сторони її правонаступником (усі види судочинств) – приведено до норм чинного законодавства, змінено назву однотипну у всіх судочинствах.
 3. Заява про видачу копії скороченого судового рішення (цивільне, адміністративне судочинство) – приведено до норм чинного законодавства, змінено назву однотипну у всіх судочинствах.
 4. Клопотання про долучення доказів (адміністративне, господарське, кримінальне, цивільне судочинство) – змінено назву, актуалізовано приклад заяви.
 5. Заява про видачу судового наказу (господарське судочинство) – виправлено приклад заяви відповідно до норм законодавства», — повідомили у ДП.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що до переліку шаблонів заяв електронного кабінету користувача підсистеми «Електронний суд» додано нові шаблони та внесено зміни до існуючих шаблонів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Быть ли суду в смартфоне: замглавы ГСА о ЕСИТС и перспективах электронного суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...