У КСУ прозвітували про роботу за два тижні

15:45, 26 февраля 2021
За два тижні у Конституційному Суді України проведено 29 засідань Суду.
У КСУ прозвітували про роботу за два тижні

У Конституційному Суді України з 12 по 26 лютого 2021 року відбулися 3 спеціальних пленарних засідання, 8 пленарних засідань та 6 засідань Великої палати. Про це повідомляє офіційний сайт КСУ.

За результатами проведення спеціальних пленарних засідань ухвалено 2 постанови про внесення змін до персонального складу сенатів та про внесення змін до персонального складу колегій суддів Конституційного Суду України. На пленарних засіданнях Великої палати було продовжено розгляд 5 справ (на закритих частинах) та 1 справа розглядалася на відкритій частині у формі письмового провадження. Також на засіданнях Великої палати постановлено 7 ухвал.

Другий Сенат Конституційного Суду на закритих частинах 7 пленарних засідань продовжив розгляд 5 справ за конституційними скаргами. За результатами розгляду постановлено 2 ухвали про закриття конституційного провадження у справах.

У свою чергу колегіями суддів проведено 5 засідань на яких постановлено 7 ухвал, із них: за конституційними скаргами ‒ 5 ухвал про відмову у відкритті конституційного провадження (одностайно); за конституційним поданням ‒ 1 ухвала про відкриття конституційного провадження у справі, матеріали справи якої передаються на розгляд Великої палати; 1 ухвала про обрання секретаря колегії.

До Конституційного Суду України у зазначений період надійшло 1 конституційне подання та 16 конституційних скарг. За результатами попередньої перевірки конституційне подання та 5 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. У той же час 10 конституційних скарг повернуто заявникам, як такі, що за формою не відповідали вимогам Закону України «Про Конституційний Суд України». 1 конституційна скарга перебуває на опрацюванні Секретаріату Суду.

Крім того, упродовж вказаного часу Секретаріатом Суду опрацьовано та підготовлено понад 70 відповідей на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

Також у Суді продовжено практику проведення онлайн зустрічей. Так, 22 лютого відбулися фахові обговорення Голови та суддів Конституційного Суду України з доповідачами та експертами Венеційської Комісії Ради Європи.

Раніше «Судово-юридична газета» розповіла, що КСУ відмовився погоджувати порядок перевірки декларацій суддів від НАЗК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віра Фоміна
  Віра Фоміна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Зіновій Гавдик
  Зіновій Гавдик
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Віктор Данилишин
  Віктор Данилишин
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Сергій Клопот
  Сергій Клопот
  суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
 • Василь Ключкович
  Василь Ключкович
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...